facebook

Притула поглузував з Ані Лорак за “допомогу ЗСУ”: “Працюй добре, нам потрібні російські гроші”

Інші відомі українці теж не упустили можливість потролити артистку.

Співачці-зрадниці Ані Лорак у Росії зараз несолодко живеться. Концерти виконавиці у російських містах масово скасовують.

А все тому, що у росіян істерика, бо нібито зрадниця фінансово допомагає українським військовим. Артистку перевіряють в Генпрокуратурі та хочуть визнати “іноагенткою”.\Тим часом українці лише з гумором відреагували на цю новину. Зокрема, популярний блогер Антон Ходза у Facebook подякував Лорак за допомогу ЗСУ і з іронією написав, що про це ФСБ не дізнається.

“Хотів би подякувати співачці Ані Лорак за допомогу ЗСУ. Вже три пікапа на її пожертвування закупили. П’ять тепловізорів і десять дронів, з яких можна скидати гранати та ВОГи. Наразі домовилися про купівлю дронів-камікадзе. Чекаємо від Ані грошового переказу криптовалютою. Добрі справи люблять тишу, але вона вже стільки зробила для перемоги, що мовчати далі немає сенсу. Сподіваюся, про це не дізнаються в ФСБ, не хотілося б, щоб у нашої соловушки через це проблеми почалися. Нехай і далі виступає у Росії, а гроші нам переказує”, – написав з гумором блогер.

Джерело.

Close