facebook

Ми шкодуємо! Президент Ірану виступив з терміновою заявою. Людей вже не повернути…

Президент Ірану Хасан Рухані назвав “великою трагедією” катастрофу літака “Міжнародних авіаліній України”.

Про це він написав у Twitter.

“Внутрішнє розслідування Збройних сил дійшло висновку, що, на жаль, ракети, випущені через людську помилку, призвели до жахливої катастрофи українського літака і загибелі 176 невинних людей. Слідство продовжується, щоб розібратися з цією великою трагедією і помилкою, яку неможливо простити”, – написав Рухані.

“Ісламська Республіка Іран глибоко шкодує про цю трагічну помилку. Мої думки і молитви з усіма сім’ями, які перебувають у траурі. Я висловлюю щирі співчуття”, – додав іранський президент.

Як вже відомо раніше, іранські військові офіційно заявили, що помилково збили український пасажирський літак “Міжнародних авіаліній України”.

Напередодні офіційні представники Ірану відкидали звинувачення у збитті літака ракетою.

Нагадаємо, що літак регулярного рейсу PS 752 Тегеран – Київ авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) розбився в Ірані вранці 8 січня. У літаку було 167 пасажирів та 9 членів екіпажу, усі 176 осіб загинули.

Серед загиблих були громадяни 7 країн: з Ірану 82; з Канади 63; зі Швеції 10; з Афганістану 4; зі ФРН 3, із Великої Британії 3, з України 11 громадян (2 пасажири й 9 членів екіпажу).

Джерело.

Загрузка...
Close