facebook

Щоб завжди були гроші в домі: ось що потрібно зробити на Новий рік 2024

Що робити на Новий рік за народними прикметами, щоб потім “купатися” в грошах? Запам’ятайте ці повір’я.

Одне з найважливіших правил, яке існувало з давніх-давен — повернути всі свої борги перед святом. Наші предки вірили, якщо цього не зробити, фінансові проблеми будуть переслідувати вас увесь рік.

Не менш важлива прикмета на Новий рік — не купуйте подарунки близьким і друзям на останні гроші. Через це ви будете відчувати нестачу грошей весь наступний рік.
Дуже важливо перед зустріччю Нового року 2024 провести генеральне прибирання будинку. Якщо зустріти свято в ідеально чистому домі, то в ньому скоро з’являються і гроші. Спробуйте все поприбирати до опівдня 31 грудня. Після 12 години дня, за народними прикметами, виносити з хати сміття забороняється. Ви можете разом з ним винести на смітник фінансове благополуччя сім’ї.

Ялинка — справжній символ Нового року і його потрібно правильно прикрасити. Чим багатший у неї буде вигляд, тим успішніше ви проведете рік. Тому вішайте на новорічну ялинку не лише гірлянди та іграшки, але й цукерки та паперові банкноти, згорнуті в трубочку.

Якщо ви не хочете у прийдешньому році заощаджувати на їжі, не варто накривати святковий стіл лише з бюджетних продуктів. Приготуйте смачні і різноманітні страви, які сподобаються символу Нового 2024 року. Наприклад, про десерти, які сподобаються Зеленому Дерев’яному Дракону, ми писали в нашому матеріалі.

На новорічному столі повинна стояти сільничка. Наші предки вірили, що саме сіль допомагає відлякати негатив і нечисть. А щоб вони не змогли проникнути до оселі та завдати фінансових проблем, потрібно також насипати солі з обох боків порогу дому.

Ще одна важлива справа для притягнення благополуччя — перед зустріччю Нового року 2024 провести ревізію одягу. В кишенях не повинно бути дірок, інакше гроші “витікатимуть” назовні.

У фужер з шампанським покладіть монету золотистого кольору. Під бій курантів випийте напій, а монету покладіть до гаманця — вона буде вашим талісманом, який привертатиме гроші.

Щоб не економити на нових речах у прийдешньому році, варто святкувати лише в новому одязі.

А коли гості вже розійдуться, не варто одразу прибирати страви зі столу. Залиште на ньому фрукти, цукерки та хліб. Так ви зможете привернути матеріальне благополуччя.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще

Джерело.

Close