facebook

Ще 5 років війни: розвідка США видала дуже поганий сценарій для України

Розвідка США поділилася прогнозом, скільки ще може тривати війна в Україні.

24 лютого 2024 року буде рівно два роки з моменту, коли кремлівський диктатор наказав бомбити українські міста з 04:00 ранку і його армія вторглася на територію України. У розвідці США вважають, що війна може тривати в Україні до 5 років, але за умови, пише cnn.com.

Видання опублікувало дані американської розвідки та думки політиків, скільки ще може тривати війна в нашій країні.

Так, ще два роки бойових дій можливі на українських територіях мінімум навіть у тому випадку, якщо США повністю зупинять підтримку Києва після перемоги Дональда Трампа на виборах.

До речі, експрезидент США та кандидат на нових виборах Дональд Трамп заявив, що в перший же день свого повернення до Білого дому він зможе зупинити війну в Україні. Також Трамп заявив, що у разі свого обрання він не надаватиме Україні військову допомогу.

Представник Демократичної партії Майк Куіглі заявив CNN, що це можна розуміти як плани Трампа дозволити путіну зберегти вже захоплену територію. При цьому мало хто вірить у те, що Трампу вдасться, як він обіцяє, справді зупинити війну в Україні.

Також у виданні зазначили, що незалежно від того, що відбудеться в американській політиці 2024 року, представники розвідки США та Заходу вважають, що війна росії проти України триватиме довше, ніж 2 роки.

Так, деякі експерти пророкують мінімум 2 роки бойових дій, а деякі офіційні особи США та Заходу кажуть, що бойові дії можуть тривати ще п’ять років.

При цьому офіційні особи в США та на Заході зазначають, що ключову роль у термінах завершення війни відіграватиме, чи буде постійною підтримка Заходу для України.

При цьому співробітники розвідки США не вірять, що скорочення допомоги вплине на поле бою для України в короткостроковій перспективі.

Але в довгостроковому прогнозі для москви це зіграє на руку, ворог зможе відновити темп наступу, збільшивши власне виробництво зброї та скориставшись підтримкою Ірану та Північної Кореї.

Очікується, що у 2024 році Україна працюватиме над зміцненням своєї оборонно-промислової бази та відновленням своїх сил в очікуванні ще більших бойових дій у 2025 році.

Американський чиновник, ім’я якого не вказано також додав, що рф робитиме те саме. Тому він підкреслює, що для України дуже важливою є постійна підтримка Заходу.

Представник американських військових, дислокований у Європі, заявив CNN, що Україна може спробувати прорив до Мелітополя не раніше, ніж через 2 роки.

Офіційні особи в США та на Заході вважають, що цього року жодна зі сторін не зможе здійснити великий прорив. Обидві сторони виснажені та не здатні на значні кроки цього року.

Джерело.

Close