facebook

Турист, який прилетів із В’єтнаму, обматюкав Україну та нарвався на гнів. Відео

Українець Ярослав Іжик, який 29 березня прилетів евакуаційним рейсом із В’єтнаму та разом із іншими намагався прорватися всупереч карантинним заходам, записав образливе відео про Україну, за що довелося вибачатися в мережі.

Ролик, який був поспішно видалений із Instagram, опублікував у своєму Facebook миколаївський журналіст Олег Деренюга

“Ну все, я вдома…С.ка, дивіться, проривають *бучу оборону. буча Україна!” – висловлювався Іжик у соцмережі.

“Він разом з іншими пасажирами героїчно “проривав оборону”, а потім успішно повідомив своїм підписникам, що повернувся в “*бучу Україну” і незадоволений, що їхній борт зустрічали зважаючи на заходи карантину”, – обурився Деренюга.

За даними журналіста, рейс із В’єтнаму був повністю безкоштовним для громадян України, евакуація проходила на новому Airbus 350. Його організував в’єтнамський бізнесмен, щоб евакуювати в’єтнамців із України, а наше посольство домовилося, щоб заодно захопити й українських громадян дорогою додому. Умовою польоту була згода на двотижневу обсервацію в одному з готелів Київської області та внесок 200 євро з людини на її забезпечення. Спершу евакуйовані нібито погодилися, але після прибуття передумали.

Увага! Кадри 18+

Зла не хватает после просмотра этого видео❗️Пассажиры авиарейса из Въетнама, прилетевшего сегодня в Киев (Борисполь) отказались от обсервации, сломали двери и покинули терминал прибытия. Один из пассажиров этого рейса, 26-летний украинец Ярослав Ижик (https://www.facebook.com/usi.zhik), опубликовал у себя в Instagram (https://www.instagram.com/usi.izhik/) видео, как он вместе с другими пассажирами героически «прорывал оборону», а потом успешно сообщил своим подписчикам, что вернулся в «ебучую Украину» и недоволен, что их борт встречали с учетом мер карантина.По данным СМИ, рейс из Вьетнама был полностью бесплатным для граждан Украины, эвакуация проходила на новом Airbus 350. Его организовал вьетнамский бизнесмен чтобы эвакуировать вьетнамцев из Украины, а посольство Украины договорилось чтобы заодно захватить и украинских граждан по дороге домой. Условием полета было согласие на двухнедельную обсервацию в одном из отелей Киевской области и взнос по 200 евро с человека на её обеспечение. Изначально эвакуировавшиеся якобы согласились, но по прилету передумали.Подробнее у меня в Telegram https://t.me/dereniuha

Gepostet von Oleg Derenuga am Sonntag, 29. März 2020

Вже 30 березня в соцмережі Іжик опублікував кілька відео.

“Побачив величезну кількість переглядів і негативних коментарів. Я вже вдома. Я розумію, що всі нас бачать п*кидьками”, – розповів він і подякував організаторам рейсу та українському посольству.

“А ось Україна так собі проявила себе. Дозвіл на виліт надійшов із застереженням, що, можливо, нас посадять на обсервацію”, – обурився чоловік.

З’явився і ролик з вибаченнями.”Щодо фрази про Україну це було сказано на емоціях після тривалого перельоту. Я насправді вважаю Україну своєю Батьківщиною і люблю її. Тому й повернувся. Перечекати напасті набагато приємніше вдома. І я хочу попросити вибачення у всіх, кого міг образити або зачепити. Це неналежна фраза. Особливо тут вона трактується вирваною з контексту і вигляд має супержахливий”, – вибачився Іжик.

Джерело.

Close