facebook

Олена Зеленська просуватиме проєкти з поліпшення дитячого харчування

Дружина Президента Олена Зеленська планує підтримувати та розвивати окремі напрями педіатрії та просувати проєкти з поліпшення дитячого харчування.


Про це вона заявила у вівторок під час виступу на відкритті XIV Конгресу педіатрів України на тему «Актуальні проблеми педіатрії», повідомляє сайт глави держави.

У своєму виступі Олена Зеленська підкреслила, що як дружина Президента планує особливо підтримувати та розвивати окремі напрями педіатрії та приділяти увагу здоров’ю майбутніх поколінь.

Зокрема, вона повідомила, що просуватиме проєкти з поліпшення дитячого харчування та впровадження здорового й збалансованого харчування у школах та дитячих садках.

«Минулого тижня у нас відбулася перша зустріч із представниками органів державної влади, що мають долучитися до дій заради змін у системі шкільного харчування, – міністрами, представниками профільного комітету Верховної Ради з освіти, Держспоживслужби та експертами з дитячого харчування. Зустріч відбулась у форматі круглого столу, і ми зрозуміли, що ця тема є дуже цікавою для всіх. Ми вже маємо перший план дій», – сказала перша леді.

Дружина глави держави висловила сподівання на підтримку педіатрів у популяризації ідеї здорового харчування для дітей поміж батьків та пацієнтів.

Також перша леді звернула увагу на важливість психологічного комфорту та підтримки дітей під час лікування.

Так, вона зазначила, що лікування неможливе без емоційної складової, контакту та оптимістичного погляду – особливо коли йдеться про дітей.

«Як зрозуміти, що твоє існування в суспільстві необхідне? Мені здається, тільки лікар може сказати собі в будь-який день свого життя, що прожив його не марно. Щодня кожен із вас або рятує життя, або допомагає позбутися болю», – наголосила Зеленська.

Водночас директор Інституту педіатрії, акушерства та гінекології Юрій Антипкін закликав розробити разом із дружиною Президента програму профілактичної підтримки дітей та реалізувати цей план під її патронатом.

Джерело.

Загрузка...
Close