facebook

Президента Зеленського зливають: важлива новина

Петро Порошенко на крок попереду. Складається враження, що від безкарності і абсолютної вседозволеності Порошенко відчуває себе «президентом».

Олігарх не просто крав гроші, не просто висмоктував як пилосос кожен долар на свої офшорні рахунки, він ретельно прораховував ходу, щоб уберегти награбоване.

Команда з 1500 юристів ретельно приховувала всі сліди злочинів олігарха, сотні мільйонів доларів пішло на підкуп міністрів і … Генерального прокурора!

Новий генеральний прокурор Рябошапко працює на Порошенко. Є всі дані вважати, що Рябошапко зливає олігархові дані про те як ведеться слідство і що будуть робити правоохоронці. Таким чином олігарх встигає підготуватися і наносити контрудари по Україні.

Один з таких контрударів став так званий майдан проти України.

Генеральний прокурор Рябошапка продав Порошенко його справи і зараз прокурорам просто нереально рухатися далі, оскільки генеральний все зливає і блокує.

Порошенко скоїв тяжкі злочини під час страшного кровопролиття в країні.

Жоден із злочинів навіть близько не розслідувано! Вибухи на військових складах, розстріл майдану, Іловайськ, Дебальцеве, Ротердам +, корупція державного масштабу, мародерство … Це далеко не повний список злочинів!

Безкарність Порошенко мотивує інших людей на злочини! Чому Порошенко можна було, а простим людям не можна?

Цю інформацію підтверджує і юрист Андрій Портнов:

«Звертаюся до Генерального прокурора. Шановний. г-н прокурор, я відводжу Вам дуже коротке пояснення з двох причин.

По-перше, Ви не відповідаєте займаній посаді, а по-друге, Ви стали озиратися по сторонах порохоботом, за місяць розвалили прокуратуру і повністю злили справи попереднього політичного режиму.

І Вам не потрібно ховатися за підлеглими, це саме Ви, для того щоб сподобатися іншим порохоботам, санкціонували нова підозра Олені Лукаш по повністю сфальсифікованим за часів Порошенко справі.

Ми Вам з цього приводу гідно відповімо. »- написав Портнов в Фейсбуці.

За 6 місяців ніхто з членів режиму Порошенко не відповів. Вони влаштовують нові майдани, називають президента України «пі # аром і Хуйли @ м», отркито закликають до захоплення влади і повалення Зеленського, а влада в цей час намагається сподобається шаленим шакалів і злочинцям.

Якщо ніхто не понесе відповідальності, країна зануриться в хаос! Якщо членам режиму можна було здійснювати криваві злочини і за це не нести відповідальність, простим людям також можна …

Якщо немає правосуддя, заговорить вулиця і почнуться страшні події …

Джерело.

Загрузка...
Close