facebook

У жовтні відбудеться індексація доходів: кому пощастить отримати більше грошей

Стало відомо, що у відповідності з законом No1282-ХІІ у другому місяці осені відбудеться індексація доходів громадян України. Сума зростання становитиме 214,75 гривень.

 

Зростуть доходи українців:

заробітна плата працівників держструктур;
пенсія за віком, інвалідності, а також втрати годувальника;
аліменти, які нараховуються як % від окладу;
допомога для безробітних громадян і тих, хто проходить перепідготовку;
утримання військовослужбовців;
компенсація за травми або захворювання на виробництві, а також людям з інвалідністю з дитинства, результатом яких є травми або захворювання матері на роботі.

До того ж, сума індексації доходів встановлюється як результат множення суми оплати праці, що підлягає індексації, на величину приросту індексу цін споживача, розділений на 100%.

Також показники сум індексації доходу надані з урахуванням величини прожиткового мінімуму для працездатних, який з 1 липня поточного року затверджено у розмірі 2007 гривень, а також з урахуванням всієї норми відпрацьованого робочого часу в місяці.

Зазначається:

якщо українець працює неповний робочий час, то сума індексації його доходів встановлюється з розрахунку повного робочого часу, а виплачується пропорційно відпрацьованим годинам;
якщо громадянин відпрацював неповний робочий місяць, сума індексації виплачується пропорційно відпрацьованим дням або ж годинах;
якщо не відпрацював ні одного дня в місяці, то індексація за місяць взагалі не проводиться.

Джерело.

Загрузка...
Close