facebook

У районі майже сотні вибухів біля Дебальцевого виявилася база терористів. Фото

В районі Дебальцевого, де Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 89 вибухів, розташована база незаконних збройних формувань Росії.

Про це пишуть “Донбасс.Реалії”, посилаючись на супутникові знімки зазначеної місцевості. Йдеться про північний схід від селища Комуна на західній околиці Дебальцевого Донецької області.

Як пише видання, якщо збільшити зображення, то на останніх знімках Google там видно небагато військової техніки.

Розташування бази терористів.

Зазначається, що влітку 2013 року вказана ділянка використовувалася в якості бази для вантажівок.

Зазначена ділянка влітку 2013 року.

Уже в липні 2014 роки після початку активних бойових дій вантажівок там вже не було, а в травні 2015 роки після важких боїв за Дебальцеве і його переходу під контроль “ДНР” на майданчику видно численні автомобілі характерного захисного кольору.

У липні 2014 року вантажівок вже не було.

Ця ділянка окупованих територій знаходиться у веденні 7 Окремою мотострілкової бригади 2 Армійського корпусу підконтрольних РФ військ, про що свідчить звіт міжнародного розвідувального співтовариства InformNapalm.

Військова техніка бойовиків в травні 2015 року.

“Точно не можна стверджувати, що вибухи, зафіксовані СММ ОБСЄ, пов’язані з вказаною базою бойовиків, але місце її розташування збігається з вказаним у звіті місії. Підконтрольні угрупованням “ЛДНР” ЗМІ про будь-які надзвичайні події або обстріл біля Дебальцевого не повідомляють”, – пише видання.

Різна кількість техніки в 2019 і 2020 роках.

Джерело.

Close