facebook

”У всьому винна мати!”: На Прикарпатті дівчинка наклала на себе руки. Мурашки по шкірі…

Приголомшена жінка знайшла записку, в якій донька звинуватила у своїй смерті саме її.

Після чергового конфлікту 11-річна дівчинка наклала на себе руки. Все село знало, що в родині були проблеми. Але ані педагоги, ані соцслужби не намагалися допомогти.

Мати приїжджає додому з лікарні і не може знайти свою доньку, а коли заходить до стодоли – завмирає від жаху – її дитина висить на мотузці.

“Викрутка була забита в дерево. Мотузку разом з петлею вона прив’язала до цієї викрутки. Дитина була майже на колінах. Причина смерті – мабуть, різкий ривок” – розповідає Алла Бойчук, керівник відділу ювенальної превенції поліції Івано-Франківщини.

Мати знайшла передсмертну записку. Дочка винуватить у своїй смерті саме її.

Після чергового сімейного конфлікту 11-річна дівчинка не витримала і звела рахунки з життям.

Напередодні трагедії батьки, як стало відомо згодом, з’ясовували стосунки – батько побив матір. Саме це стало причиною відсутності матері в момент трагедії – вона знімала побої у лікарні.

Дитина залишилася з бабусею. Про її наміри, зрозуміло, ніхто й гадки не мав.

Все село знає, що в родині постійними були сварки. Журналісти припускають, що втручання соціальних служб могло б запобігти трагедії.

Однокласники в місцевій школі розповідають, що це була не перша спроба неповнолітньої заподіяти собі шкоду.

“Суїцидальні нахили як в дітей, так і в дорослих відбуваються, коли людина перебуває у стані постійного емоційного тиску” – каже психолог Аліна Касилова.

За фактом смерті дівчинки поліцейські відкрили кримінальне провадження. У школі, де вона навчалась, проведуть власне службове розслідування.

Джерело.

Close