facebook

Зeлeнcькuй: “Вcі кoштu вiд вuкорuстaння та прoдaжy нaдp нe Кoбoлeвy, а дiтям на рaхyнкu”

Зеленський анонсував свою програму розвитку країни! Але найбільше українців вразив один пункт згідно якого всі кошти від використання та продажу надр не Коболеву, а українським дітям на рахунки. пропонуємо ознайомитися зі всіма пунктами і що планує вже невдовзі зробити новообраний президент:

Війна з Росією -предметом перемовин не може бути здача національних інтересів і територій.

Внутрішня політика – усі питання вирішувати референдумами і закріпити це законодавчо, вибори до парламенту проводити за відкрити списками. Відремонтувати дороги і збудувати аеропорти у кожному обласному центрі, а всі державні послуги перевести в онлайн.

Зовнішня політика -рух України до НАТО.

Економіка – кожній дитині право накопичувати на своєму рахунку частину від реалізації державою природніх благ (надра, землі тощо), а після досягнення повноліття віддати ці накопичення як стартовий капітал. Сортування та переробка сміття, відмова від пластику.

Аграрна політика -формування прозорого ринку землі. Контроль за вирубкою лісів, забрудненням річок та виснаженням чорноземів.

Фіскальна політика -запровадження одноразової «нульової декларації» для бізнесу. Кожен бізнесмен за 5% зможе задекларувати та легалізувати свої доходи. Отримані кошти направити на зменшення тарифного навантаження для малозабезпечених. Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал.

Соціальна політика -перехід від солідарної до накопичувальної пенсійної системи. Монетизація пільг і субсидій.

Медицина -перехід до страхової медицини. Малозабезпечені на базовому рівні будуть застраховані за рахунок держави. Скасування видачі додаткових дозволів для ліків в Україні, якщо вони пройшли реєстрацію в ЄС та США. Введення обов’язкового щорічного безкоштовного медичного обстеження.

Освіта – принцип «гроші ходять за талановитим студентом». Кожен шкільний геній отримає освітній ваучер, який зможе витратити на навчання у будь-якому обраному ним закладі вищої освіти. Відкриття українського ринку для іноземних закладів освіти.

Джерело.

Close