facebook

“Взяв молоток і…”: Жорстоке вбивство сколихнуло Київщину. Спілкувалися протягом місяця

Під Києвом скоєно цинічне вбивство.

Сталося вбивство в місті Фастів. Пенсіонерку вдарили кілька разів молотком по голові, що стало причиною її смерті. Зловмисники забрали всі заощадження і втекли, але поліція змогла розкрити вбивство.

Кілька чоловіків під виглядом будівельників запропонували жінці послуги з утеплення. Правопорушники спілкувалися протягом місяця. Вони з’ясували, що потерпіла переїхала з Росії і має великі заощадження. Бандити дізналися, де вона ховала гроші.

У той день чоловік під приводом перевірити будинок на готовність потрапили в оселю. Він взяв молоток і вдарив кілька разів по голові, а потім забрав усі гроші. Злочинця затримали, суд вже оголосив йому про запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. За фактом події порушено кримінальну справу за статтею 115, частини другої. Правопорушнику загрожує до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що нещодавно в місті Кіцмань Чернівецької області сталося подвійне вбивство. Поліція виявила понівечені тіла 40-річної жінки та її восьмирічної доньки з порізами та синцями. Їх знайшли в колодязі на подвір’ї, де проживала родина.

У вбивстві підозрюють 20-річного сина загиблої. На місці трагедії знайшли записку, в якій хлопець написав, що хоче накласти на себе руки. Хлопець страждає аутизмом. Спочатку родичі шукали саме його, а потім помітили зникнення матері і сестри.

Джерело.

Close