facebook

Дуже любила! Мешканці Іванівки зворушливо вшанували пам’ять Даринки Лук’яненко. Неможливо стримати сльози

Мешканці селища міського типу Іванівка Іванівського району Одеської області, де 13 червня була по-звірячому вбита 11-річна Даринка Лук’яненко, хочуть увічнити пам’ять про неї. Друзі та однокласники дівчинки вибрали найкращу ялинку і висадили її на центральній алеї, при вході в сквер. Діти кажуть, що Даринка дуже любила тут гуляти.

 

 

«Надходило і надходить багато пропозицій про те, як увічнити пам’ять про трагічно загиблу талановиту дівчинку. Ми їх розглядаємо, обдумуємо», – розповіли в районній адміністрації. Біля висадженої ялинки незабаром буде встановлено (за участі місцевої влади) меморіальний гранітний камінь. На ньому вкажуть, на честь кого висаджено дерево, ким і коли.

Ідея узгоджена і підтримана дітьми та педколективом школи, в якій навчалася Даша. Кажуть, це буде жива пам’ять про дівчинку на багато років.

Нагадаємо, батько загиблої Даші Лук’яненко нещодавно заявив про те, що батьки підозрюваного у вбивстві дівчинки Миколи Т. знали про злочин. Більш того, стверджує, що вони могли допомагати синові приховати сліди злочину.

Джерело.

Close