facebook

“Розпалювання ворожнечі і приниження громадян України”! Поліція візьметься за Остапа Дроздова

Шевченківський суд Києва рішенням від 12 листопада зобов’язав Національну поліцію Києва почати розслідування за заявою спеціального кореспондента “Страни” Олесі Медведєвої щодо розпалювання ненависті журналістом Остапом Дроздовим.

 

Про це журналістка розповіла на своїй сторінці в Facebook.

ПОГАНІ НОВИНИ ДЛЯ РОЗПАЛЮВАЧІВ. У ЗВ’ЯЗКУ З ПОВІЛЬНІСТЮ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В РЕЄСТРАЦІЇ КРИМІНАЛЬНОГО ПРОВАДЖЕННЯ ТА ПРОВЕДЕННІ ДОСУДОВОГО СЛІДСТВА ЩОДО РОЗПАЛЮВАННЯ НЕНАВИСТІ ПАНОМ ДРОЗДОВИМ О.П., НАМИ БУЛА НАПРАВЛЕНА ​​СКАРГА ДО ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО СУДУ КИЄВА. СВОЇМ РІШЕННЯМ ВІД 12.11.2019 СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ КИЄВА ПОЧАТИ РОЗСЛІДУВАННЯ ЗА МОЄЮ ЗАЯВОЮ ВІД 01.11.2019. ОЧІКУЄМО ВІД НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ І УХВАЛЕННЯ НЕОБХІДНИХ СЛІДЧИХ І ПРОЦЕСУАЛЬНИХ РІШЕНЬ“, – НАПИСАЛА МЕДВЕДЄВА.

Олеся Медведєва повідомила, що супроводжувати цю справу буде юрист компанії “Могильницький та партнери” Антон Журавель. За словами юриста, заяву було подано в порядку ст. 214 Кримінально-процесуального кодексу про вчинення злочину громадянином Остапом Дроздовим.

“Мова йде про ті події, які відбулися 26 жовтня 2019 року, а саме, про висловлювання Остапа Дроздова в ефірі теле- і радіопрограми” Рандеву “на” 5 каналі“, – уточнив Антон Журавель.

Антон Журавель каже, що дані дії Дроздова сторона позивача оцінює як злочин, що кваліфікується за ст. 161 ч. 3 КК України, тобто таке, яке було скоєно організованою групою у вигляді розпалювання ненависті, національної ворожнечі, приниження честі і гідності громадян.

Медведєва говорить, що мета подачі заяви в поліцію не тільки домогтися покарання для Дроздова за розпалювання ненависті до жителів Донбасу, а й привернути увагу суспільства до неприпустимості подібних заяв, які стали, на жаль, нормою в останні п’ять років.

“МИ ВИБРАЛИ НОВОГО ПРЕЗИДЕНТА, У НАС НОВИЙ ПАРЛАМЕНТ, НОВИЙ КАБІНЕТ МІНІСТРІВ, СИЛОВІ СТРУКТУРИ. І МИ СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО НАРЕШТІ-ТО ЗАКОНИ УКРАЇНИ ЗАПРАЦЮЮТЬ, МИ СПОДІВАЄМОСЯ, ЩО НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ ЗА ДОПОМОГОЮ СИЛОВИХ СТРУКТУР ТА ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ ЛЮДИ, ЯКІ НЕСУТЬ АГРЕСІЮ, ЯКІ РОЗПАЛЮЮТЬ ВОРОЖНЕЧУ, ПРИНИЖУЮТЬ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ, ПОНЕСУТЬ ПОКАРАННЯ“, – РЕЗЮМУВАЛА ВОНА.

 

Джерело.

Close