facebook

Вигнали з аудиторії за спізнення: підліток розстріляв одногрупників, а тоді наклав на себе руки

У російському місті Благовєщенськ вранці 14 листопада студент влаштував стрілянину в Амурському коледжі будівництва і комунального господарства.

За однією з версій, студент 4-го курсу почав стрілянину після того, як його вигнали з аудиторії за запізнення. За іншою версією, учень під час заняття вийшов в туалет, а повернувся зі зброєю і почав стріляти по одногрупниках. Він вистрілив п’ять разів з рушниці.

За даними місцевих ЗМІ, хлопець, увійшовши в аудиторію, відразу вистрілив одному зі студентів в голову. Ще три людини отримали поранення.

У поліції розповіли, що коли на місце події приїхали патрульні, вони побачили на другому поверсі коледжу людину зі зброєю. Та почала стріляти в правоохоронців, і вони відкрили у відповідь вогонь. Хлопця заблокували в аудиторії.

Після евакуації студентів в коледжі виявили тіла двох людей, у тому числі нападника. Він покінчив життя самогубством.

За попередніми даними, причиною інциденту став конфлікт між учнями коледжу, заявили в поліції.

За словами студента, один з поранених Данилом Засоріним хлопець постукав до них у аудиторію, і вони почали там йому надавати першу допомогу.

“…Люди почали голосно бігати. Потім постріли якісь були… Наш викладач пішов перевірити. Ми думали, що бійка. І двоє пацанів пішли і бачать хлопця з рушницею.. Вони розвернулися і назад в кабінет зайшли. Шафою все закрили… Потім чуємо, до нас стукає хлопець, він поранений… Ми його взяли і перетягнули все джгутом… Знову шафою все закрили і сиділи чекали”, – підкреслив він.

Джерело.

Close