facebook

Польське місто відкриє поліклініку для українців

Два приватних польських інвестори й місцева Асоціація “17-тка” працюють над відкриттям у Рибніку (Сілезьке воєводство) поліклініки для українців.

Це має суттєво полегшити доступ мігрантів з України до медичних послуг, бо не всі можуть зрозуміло й точно пояснити польською мовою про свої проблеми.
Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на dziennikzachodni.pl, поліклініка може запрацювати ще до кінця літа. Орієнтована вона буде на обслуговування громадян України, яких в Рибніку проживає орієнтовно 11 тисяч.

Лікарі в більшості – це теж мігранти з України. Після переїзду до Польщі не всі вони могли влаштуватися за спеціальністю, тому знайшли іншу роботу. Однак після відкриття поліклініки зможуть повернутися до своєї професії й обслуговувати своїх співвітчизників.

Водночас звертатися в поліклініку зможуть не тільки українці, які переїхали до Рибніка, а й місцеві жителі. Заклад прийматиме пацієнтів по умові з Національним фондом здоров’я (NFZ). Її планують підписати найближчим часом. В першу чергу, в поліклініці буде сімейний лікар, лікар-педіатр, гінеколог та медсестра. Пізніше сподіваються розширити перелік спеціалістів.

Джерело.

Загрузка...
Close