facebook

Досить відома мольфарка Олена Стеценко чітко назвала терміни, коли і як повністю завершиться війна в Україні: що побачила мольфарка

Всіх нас, українців, найбільше зараз турбує єдине питання: коли ж в нашій крахні запанує такий бажаний і дорвгожданий мир?

відповідь на нього шукають і намагаються дати політики і політологи, аналітики й різні експерти, астрологи і люди, які володіють екстрасенсорними здібностями.

За словами досить відомої в Україні мольфарки Олени Стеценко, завершенню війни передуватимуть переговори.
Мольфарка поділилася з українцями своїм власним прогнозом щодо війни в Україні.

Вона навіть надала терміни її завершення. Раніше вона “відводила” на війну в нашій країні лише 93 дні, та ці терміни тепер переглянула.

“Закінчилася оця темрява, закінчилися вагання. Ми пішли у контрнаступ по всіх фронтах. Війна по суті вже закінчилася, абсолютно усі впевнені, що Україна перемогла”, – заявила мольфарка в інтерв’ю телеканалу D1.

За її словами, зараз залишилося вимести росіян з нашої країни.

“Якщо говорити про звільнення Донбасу, про звільнення Криму, тобто повне звільнення нашої країни, то повне звільнення очікується до весни 2023 року”, – прогнозує Стеценко й додає, що будуть переговори.

За її словами, Україна оговтається від сьогоднішніх через років 5-7, а от підйом очікується вже через три роки. Вона прогнозує, що буде дуже багато західних інвестицій, тож наші міста будуть набагато кращими, на європейському рівні.
Хочеться вірити в таке оптимістичне передбачення.

Джерело.

Close