facebook

Сенцов про обмін: Те, за що боролися українці, йде прахом

Український режисер, який кілька місяців тому сам був учасником обміну, засудив обмін екс-беркутівців і харківських терористів.

 


Колишній ув’язнений в Росії український режисер Олег Сенцов засудив видачу сепаратистам екс-беркутівців. Про це він у неділю, 29 грудня, написав в Facebook.

“Частина наших полонених повернеться додому. Але тільки частина. Не всі хлопці будуть звільнені навіть з ОРДЛО – хтось залишиться в руках бойовиків”, – зазначив режисер.

Сенцов також нагадав, що кримські татари та інші невинні українські політв’язні і надалі будуть сидіти в російських в’язницях.

“За це Україна віддасть справжніх вбивць: російських найманців, харківських терористів і п’ятьох беркутівців. І справа не тільки в тому, що у нас майже не залишається цього “чоловічого обмінного фонду” (дуже цинічне і практичне вираження) і для нового повернення своїх заручників, український уряд буде змушений надалі торгувати інтересами країни з ворогом. А в тому, що цей крок позбавляє нас головного – справедливості”, – додав Сенцов.

Він наголосив, що саме “за цю справедливість ми стояли на Майдані, і змогли перемогти”.

Також режисер зауважив, що за битва за справедливість триває: “хто поклав свої голови, хтось сидить в окопі, хтось – у в’язниці”.

“Країна повинна повертати своїх героїв, але не ціною осквернення цінностей, за які ці герої боролися. Тому що вони не скажуть спасибі за те, що справа розстрілу людей на Майдані не була закінчена хоча б вироком винним. Майже через шість років ми почали повертатися в ту точку, з якої все почалося”, – додав Сенцов, зазначивши, що то, за що боролися українці, “йде прахом”.

Джерело.

Загрузка...
Close