facebook

Найзаможніші люди планети збагатилися на 25% – Bloomberg

Лідирує і досі в списку найбагатших людей світу засновник Amazon Джефф Безос зі своїми 116 млрд доларів.
Відоме фінансове агентство Bloomberg опублікувало дані аналізу грошових накопичень найбагатших людей світу в 2019 році.

З’ясувалося, що сукупне багатство 500 найбагатших людей в світі складає $5,9 трлн, що майже на 25% або на $1,2 трлн більше, ніж в минулому році.

Найбагатшим в світі залишається американський мільярдер Джефф Безос, статок якого оцінюється в $116 млрд, незважаючи на втрату $9 млрд при розлученні.

Наймолодшим мільярдером стала Кайлі Дженнер, авторка однойменної лінії косметики. Її компанія Kylie Cosmetics в цьому році підписала ексклюзивне партнерство з Ulta Beauty Inc., після чого Дженнер продала 51% акцій за $600 млн.

Найбільше грошей заробив Бернар Арно, його статки збільшилися на $36,5 млрд, Білл Гейтс і Марк Цукерберг також стали багатшими більш ніж на $20 млрд.

Нагадаємо, в листопаді Білл Гейтс обійшов Джеффа Безоса в рейтингу багатіїв. Вперше за два роки засновник Microsoft повернув собі титул найбагатшої людини на планеті.

Також Корреспондент писав, що в жовтні засновник і глава Amazon Джефф Безос за добу втратив близько 7 млрд доларів через невдоволення інвесторів звітністю його компанії.

Джерело.

Загрузка...
Close