facebook

Останні прогнози Анжели Перл про Україну на 2023 рік

Досить часто у своєму житті людина стикається з подіями, які буває складно пояснити. Іноді буває так, що якісь події трапляються, а хтось начебто знав, що буде саме так.

І в цьому плані людства поділилося на дві групи, одна з яких вважає, що надприродні явища, містика та передбачення існують, а інші – це скептики, і вони пропагують теорію збігів. Так чи інакше, і ті, й інші вивчають прогнози майбутньому. Одні, щоб дізнатися про те, що буде завтра, а інші, щоб переконатися у своїй правоті. І жодним нічого не заважає дізнаватися про всю необхідну інформацію про завтрашній день від провісників. І сьогодні настав час вивчити останні прогнози Анжели Перл про Україну на 2023 рік.

Трохи про Анжелу
Свого часу Анджела Перл, як і багато вищезгаданих скептиків, заперечувала існування екстрасенсорики та астрології, і так було доти, поки в її житті не відбулася доленосна подія.

Народилася і жила вона в Україні, в маленькому місті Миколаївської області. І в 15 років переїхала, стала жити окремо від батьків, після чого взагалі виїхала до Австралії, де мешкає й зараз.

Вона не відразу стала астрологом, тобто пішла досить складним шляхом. Ніколи не вірила в карти Таро, і різні екстрасенсорні події, але на одній із виставок вона випадково зустріла жінку, яка складала гороскопи, і почала спілкуватися з нею.

Власне, це її так сильно захопило, що вона закінчила курси з астрології, і зрозуміла, що це її покликання та наука. Вона не каже, що лише екстрасенсорними здібностями можна дізнатися про майбутнє. Астрологічні дані – це розрахунки та інтуїція. Напевно, це і робить її популярним астрологом, тож астрологічний прогноз Анжели Перл для України користується заслуженою славою вже сьогодні.

Вона не вважає себе екстрасенсом, не бачить картинки майбутнього, вона просто робить складні математичні розрахунки і додає до них трохи своєї інтуїції та роздумів. Таким чином, її прогнози найчастіше виявляються правдивими. Найчастіше, вона складає гороскопи для різних знаків зодіаку, але не оминає і майбутнього.

Пророцтво про Україну
Обговорюючи прогнози Анжели Перл на 2023 рік для України, варто одразу сказати, що прогноз не виглядає особливо оптимістично. На відміну від більшості своїх колег «по цеху» вона вважає, що війна продовжиться у 2023 році. Причому це не проходитиме непомітно, як дехто намагається піднести. Очікуються депресії, госпіталізації, голод тощо. Одним словом – війна триває. Однак карти кажуть, що навесні 2023 року відбудеться якась подія, яка дасть позитивний результат.

Можливо, у першому півріччі 2023 року буде пауза, але українцям не можна розслаблятися, бо згодом ситуація набиратиме обертів.

Будь-яка пауза – це спроба зібрати ресурси, і на думку астролога довіряти Росії точно не можна, тому що вона використовуватиме будь-який перепочинок із певним підтекстом, тому гороскоп Анжели Перл для України не рекомендує розслаблятися.

Російська влада дуже хоче завоювати українську землю, це підтверджують усі астрологічні прогнози Анжели. Однак Володимир Путін не зможе виправдати свої рішення. Незабаром для українського народу буде сприятливий результат, принаймні, саме так звучить пророцтво астролога Анжели Перл для України.

Розрахунок близько
У 2023 році Росія зіткнеться з наслідками всього того, що вона зробила за попередній рік. Сьогодні Володимир Путін ще має шанс зупинитися, хоча розплату це вже не зупинить, хоча астролог вважає, що російський диктатор вже не піде на це.

Росія програє війну, і на неї чекають такі проблеми, яких вона не бачила раніше.

Сьогодні Володимир Путін перебуває в такому положенні, в якому він свідомо програє за будь-якого рішення. Будь-які його дії – це поразка, тобто вона сама затягує петлю. Жертва цього вчинку просто неймовірна, причому з двох сторін, і поки ця людина залишається при владі, ситуація буде щодня погіршуватися, хоча здаватися рано чи пізно доведеться.

Щодо того, що відвоює Україна, то точно сказати не можна. Астролог вважає, що Донбас вдасться звільнити, а Крим – можливо, навіть вдасться отримати без бою.

Україна має всі шанси на те, щоб повернути свої території, у свою чергу для Російської Федерації буде передбачено сильну трансформацію, тож розслаблятися їй не доведеться. Очікуються зміни в правлячій верхівці, причому незрозуміло, чи піде Володимир Путін сам, чи він піде повністю життя, але від цього мало що зміниться.

Прогноз про президента
Говорячи про Володимира Зеленського, то тут також досить оптимістичний прогноз, як і для України. Так, 2023 буде для нього, м’яко кажучи, непростим. Однак він залишиться ще на один термін правління і правитиме до 2027 року, а після війни країна почне під його керівництвом швидко відновлюватись.

І 2023-й, і 2024 рік для України, незважаючи на всі труднощі, будуть досить сприятливими, тож загалом новини можна вважати цілком позитивними. І пророцтво Анжели Перл про Зеленського говорить про те, що на президента чекають переважно позитивні новини.

Початок Третьої світової
Насправді всі розмови про те, що може початися Третя світова війна, зовсім непусті, що і підтверджують передбачення Анжели Перл на 2023 рік для Світу. З точки зору астрології Плутон входить у знак Росії, причому він буде там протягом 20 років.

Для Росії часи очікуються важкі, тому що це завжди говорить про зміни. Однак варто також сказати, що ця планета війни, тому й Україні не варто розслаблятися, адже Росія матиме бажання нападати. Хоча офіційний прогноз астролога Анжели Перл, коли закінчиться війна в Україні, Відсутнє.

Відповідно, далі вже входить у розмову логіка, а чи не астрологія. Якщо Росія продовжити нападати, за Україну заступатимуться інші держави, тобто. кількість учасників конфлікту значно збільшиться, і це може призвести до того, що воно так чи інакше торкнеться всього світу. Таким чином, і починаються світові війни, чого допускати не можна. Щодо ядерного удару, то Анжела Перл сказала, що вона цього не бачить. Зазвичай гороскопи показують катастрофи світового масштабу у вигляді ядерного удару, але зараз такого немає.

Інтерпретувати ці слова можна по-різному, адже ядерний удар може локалізований на території України, а це вже не світова катастрофа, хоча вона торкнеться багатьох країн. Принаймні розслаблятися не варто.

Джерело.

Close