facebook

Знову холостяк: Нікіта Добринін та Даша Квіткова більше не разом

Нікіта Добринін знову холостяк. Стало відомо, що одна з найкрасивіших пар України, а також перша пара українського телепроєкту “Холостяк”, яка одружилася і народила дитину, розсталася. Даша Квіткова та Нікіта Добринін більше не разом.

Про це розповіла інфлюєнсерка та блогерка Даша в інтерв’ю «Іспиту» Маші Єфросиніній.

«Ми з Нікітою півтори тижні не живемо разом. Він не зник повністю з мого життя, у нас є дитина. Між нами тільки батьківські відносини. Він поїхав з будинку. Взагалі це було рішення обох. Але першою на розмову вийшла я, а він мене підтримав», – розповідає Квіткова.

Нині Даша живе в будинку разом із сином. Однак навіть після розставання Нікіта і Квіткова продовжують відвідувати психолога, щоб їхні особисті проблеми не відображалися на дорослішанні дитини.

«Наші відносини почали стрімко розвиватися. Ми були разом 24/7, ми ніколи не розлучалися… Завжди разом. І в якийсь момент ми зрозуміли, що ми перенасичилися одне одним. А також у нас стала рідна швидкість. Я лечу поперед планети всіх, а він інакше… і на фоні цього ми один одного морально задушили. Я багато працюю. Занадто багато. Я розривалась, мене не вистачало. На сина, на роботу — так. На нього — ні. У нас почалася гра, хто кого більше кольне. Він робив це не спеціально, як і я. Ми не хотіли зробити боляче. У стосунках ніколи не було аб’юзу чи зради. Зараз ми будемо ходити до психолога, бо у нас росте син. А також, щоб закрити якісь питання та побудувати зродові стосунки батьків», — зізнається дівчина.

Джерело.

Close