facebook

Зрадниця Марченко “збідніла” на 5 млрд, завдяки СБУ: будинки в Києві та Криму, активи та земля

Завдяки СБУ суд заарештував майно Оксани Марченко, яка зараз разом із Медведчуком перебуває у РФ.

На офіційній сторінці Служби безпеки України в Telegram з’явилася приємна інформація, що завдяки їхній роботі суд заарештував майно зрадниці, дружини Медведчука Оксани Марченко на 5,6 мільярда гривень.

Її підозрюють у фінансуванні окупаційних військ. Рішення суду належить до пакетів акцій (14%) у двох Обленерго, (4%) у третьому Обленерго, якими Марченко володіє через офшорні компанії.

Крім цього, арешт був накладений на десять автомобілів, чотири житлові будинки – у Києві та в окупованому Криму, а також на дві земельні ділянки, активи в інвестиційних та різноманітних інших підприємствах. Частина з них належать до тих, які використовувалися для проведення “підривної” діяльності проти нашої країни.

“Саме вони заснували фірму за законами Росії, через яку Марченко переводила мільйонні суми на рахунки росгвардії та МВС Росії в окупованому Криму, а також платила “податки” до російського бюджету”, – йдеться в повідомленні.

СБУ продовжує розслідування, щоб усі відповідальні особи, причетні до злочинних схем, були покарані. Одним із таких став топ-менеджер “Укркапіталу” та “Спорт-Тура”, він перебуває під вартою.

Джерело.

Close