facebook

Її били? Спливли нові деталі загадкової смeртi 14-річної українки в Англії

Оприлюднили нову інформацію про загибель 14-річної Альбіни Євко на узбережжі Англії. Її непритомну знайшли 4 березня, але у лікарні дівчина померла.

Про нові деталі загибелі українки повідомляє ресурс Devonlive.

Що відомо про смерть Альбіни Євко
14-річну школярку Альбіну Євко 4 березня оголосили зниклою безвісти. Після інтенсивних пошуків її знайшли без свідомості недалеко від її будинку на пляжі Доліш.

Вертольотом дівчину доставили до лікарні Королівського Девону та Ексетера, де вона померла 5 березня о 7 ранку.

Патологоанатоми намагались встановити причини смерті українки. Попередня версія – численні травми, але було потрібне ще остаточне посмертне дослідження.

Розслідування за фактом смерті Альбіни було відкрито сьогодні, 15 березня, в Коронерському суді Ексетера.

На короткому засіданні стало відомо, що Альбіна жила з матір’ю в Пірмонт Плейс, Доліш. Навчалася у Dawlish College. Народилася вона в Україні 1 лютого 2009 року.

“Я не можу приступити до повного розслідування сьогодні, оскільки очевидно, що докази залишаються невідомими”, – заявила помічник місцевого коронера Елісон Лонгорн.

Розслідування відклали для повного слухання, яке має відбутися пізніше, але точну дату поки не розголошують.

Що говорять близькі загиблої
“Я і моя родина спустошені тим, що втратили нашу прекрасну Альбіну. Ніщо ніколи не зможе замінити її в наших серцях. Ми просимо поважати наше приватне життя в цей неймовірно болісний час”, – заявила матір Альбіни.

Директор коледжу Dawlish Сем Бенкс також висловився з приводу загибелі українки: “Кожен у нашій шкільній спільноті був пригнічений, дізнавшись про трагічну смерть однієї з наших учениць 9 класу, Альбіни Євко. Наразі наші думки з родиною та близькими Альбіни, ми висловлюємо їм наші глибокі співчуття та пропозиції підтримки”.

Також він зазначив, що Альбіни буде дуже не вистачати всім, хто її знав. У коледжі організували постійну емоційну підтримку для співробітників і студентів, які постраждали від цієї жахливої новини.

Джерело.

Close