facebook

Під вінець з примусу. В Чернівцях керівник ЗАГСу залякувала молодят електрошокером: відео

У Чернівцях начальниця місцевого РАЦСу Наталія Вишневська залякувала молодят електрошокером. Інцидент потрапив на відео.

На ролику видно, як чиновниця під час суперечки з відвідувачами дістає електрошокер і вмикає його.

“Прийшовши подати заяву з усіма документами, нас принизили і обізвали неадекватами, викликали поліцію. Причина – оплата держмита в касі “Ощадбанку” в сумі 90 копійок замість 85 копійок. У касі “Ощадбанку” суму округлили згідно з постановою про вилучення дрібних монет. Начальниця не чула про це, і, коли ми, з’ясовуючи, доводили, що оплатили мито правильно, вона принесла шокер і застосувала його до нас, немов боячись, що її хтось чіпатиме”, – розповів автор відео.

У Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України, якому підпорядковується РАЦС, повідомили, що Вишневську вже усунули з посади. За даним фактом вже почали службове розслідування.

“Моя реакція – вкрай негативна, ми починаємо службове розслідування. На час його проведення і дисциплінарного провадження Наталія Станіславівна буде відсторонена від роботи”, – розповіла керівник Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України Вікторія Васильчук.

Вона зазначила, що “навіть у разі, коли громадяни не завжди чемно і стримано поводяться на прийомі у держслужбовців, обов’язком чиновника є спілкуватися з людьми таким чином, щоб не допустити конфліктних ситуацій”.

Джерело.

Загрузка...
Close