facebook

Дружину легендарного російського голкіпера зарізав її старший син

Прокуратура Ленінградської області і Слідчий комітет Росії завершили розслідування вбивства дружини ексворотаря збірної Росії з хокею Максима Соколова.

В ході слідчих дій підтвердилася версія, що злочин скоїв старший син зоряного хокеїста – Максим Соколов-молодший. 18-річний молодий чоловік страждає від психічного захворювання і в момент трагедії перебував в неосудному стані.

“Вбивця взяв ніж і завдав їм не менше 33 ударів в область шиї своєї матері, заподіявши їй тілесні ушкодження, від яких жінка померла на місці події”, – йдеться в заяві відомства.

Відзначається, що юнакові також пред’явили звинувачення в замаху на вбивство двох осіб – Максим Соколов-молодший намагався зарізати і задушити молодшого брата.

“Після вбивства матері він зайшов в спальню 15-річного брата і завдав йому не менше 20 ударів ножем в область життєво важливих органів, від більшої частини з яких неповнолітній ухилився, а також намагався його задушити. Підліток чинив активний опір нападнику, вибіг з дому і звернувся за допомогою до сусідів “, – сказано в тексті пресрелізу.

Тепер справа направлена до суду. Через те що обвинувачений страждає від психічного захворювання і потребує лікування, державний обвинувач буде вимагати для нього примусову медичну допомогу в спеціалізованому стаціонарі.

Джерело.

Загрузка...
Close