facebook

Перевіряй усіх, хто сідає в авто: Поліція почала забирати у водіїв по 510 грн через пасажирів

Подібні випадки ще кілька років тому були рідкістю, а сьогодні – звичайна практика.

Традиційно, як уже багато водіїв звикли, поліція в Україні штрафує водія, який вирішив не пристібати ремінь безпеки. Однак дуже рідко можна спостерігати, щоб водія притягнули до відповідальності за пасажирів, які не пристебнули.
На сьогодні ситуація кардинально змінилася – тепер водіїв штрафують за безвідповідальних пасажирів.

Про це стало відомо завдяки повідомленню порталу “Автотема”.

В одній із таких ситуацій правоохоронці зупинили автомобіль і побачили, що водій був пристебнутий ременем безпеки. Однак пасажир на задньому сидінні такими ременями безпеки не користувався.

Співробітники поліції склали стосовно водія ухвалу про притягнення її до адміністративної відповідальності за частиною 5 статті 121 КУпАП з накладенням штрафу 510 грн.

У ухвалі вказали, що водій порушив вимоги пункту 2.3. ПДР, а саме “перевозив пасажира, який не був пристебнутий ременем безпеки”.

Зазначимо, відповідно до пункту 2.3.у правил дорожнього руху на автомобілях, обладнаних ременями безпеки, водій зобов’язаний особисто користуватися ними та не перевозити не пристебнутих пасажирів.

Відповідно до частини 5 статті 121 КУпАП порушення правил користування ременями безпеки передбачає накладення штрафу у розмірі 510 грн.

Джерело.

Close