facebook

Суд змусить: Українцям доведеться повернути десятки тисяч пенсії назад до бюджету

Тепер громадянин України має повернути гроші на користь державного бюджету.

Для всіх наших шанованих читачів, які стосуються отримання пенсійних виплат, є дуже показовою новиною. Так, у Запоріжжі районний суд зобов’язав громадянина повернути майже 27 тисяч гривень пенсії до бюджету.
Громадянин отримував виплати по інвалідності у той час, коли судово-медична комісія позбавила його інвалідності, проте він продовжував отримувати виплату.

Про це стало відомо завдяки ухвалі суду. Також у ньому зазначено, що громадянин отримував пенсію з липня 2021 року до вересня 2022 року.

Згідно з листом комунальної установи “Обласний центр медико-соціальної експертизи” Запорізької обласної ради, що надійшов до управління у листопаді 2021-го, стало відомо, що відповідача не визнали інваліда. Утворилася переплата пенсії у сумі 26862 грн.

“Стягнути на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області суму переплаченої пенсії у розмірі 26 862 грн за період з 01.07.2021 по 31.08.2022 р. Заочне рішення може бути переглянуте прийнятим його судом за письмовою заявою відповідача. може бути подано протягом 30 днів з дня його проголошення”, – йдеться у рішенні суду.
Також нагадаємо нашим читачам, з яких причин можуть забрати пенсію:

– якщо є помилка у прізвищі;

– якщо виплати отримали за фальшивими документами;

– якщо якийсь час жили за кордоном;

– якщо не отримували виплату 6 місяців;

– якщо ви переселенець та змінили місце проживання.

Джерело.

Close