facebook

Це буде ціла розправа: ухилянтів жорстко каратимуть у кілька етапів – повний перелік “катувань”

Як каратимуть ухилянтів, подробиці


В Україні найближчими днями набирає чинності новий проєкт закону про мобілізацію, згідно з яким життя багатьох українців суттєво зміниться. Як же каратимуть за відмову від мобілізації, повідомляється у Телеграм-каналі.

Згідно з інформацією, в Україні запрацює мобілізація за новими правилами. Тепер же “ухилянтів” попередили про жорсткіші норми та уточнили етапи покарання.

Отже, насамперед за ухилення від мобілізації українцю загрожує спочатку адміністративний штраф за порушення обліку. Якщо порушник не платить його, можуть виписати другий штраф, який буде вже вищим і більшим за попередній. Для фізичних осіб це – від 17 тис. грн. до 25 тис. грн, – розповіла член оборонного комітету ВР Ірина Фріз.

Якщо ж порушник не сплачує ні перший штраф, ні другий, не з’являється для поновлення облікових даних після сплати штрафу, то піддається кримінальній відповідальності за порушення закону про мобілізацію, за що світить від 3 до 5 років позбавлення волі.

Нагадаємо, новий закон про мобілізацію набирає чинності вже 18 травня. Оновлення даних всім військовозобов’язаним необхідно провести протягом 60 днів, без очікування повістки.

Джерело.

Close