facebook

Зайцева, яка збила на смерть 6 людей, засмагає на сонечку “за ґратами”. Фото, ексклюзив

Олену Зайцеву, засуджену до 10 років позбавлення волі за смертельну ДТП у Харкові, сфотографували, коли вона засмагала в Покровському виправному центрі №79 у Дніпропетровській області.

Олена Зайцева ДТП Харків

Її знімки опублікувала на своїй сторінці у Facebook Олександра Загранична. Вона стверджує, що керівництво виправного центру “догоджає мажоркам”.
Олександра Загранична стверджує, що керівництво виправного центру "догоджає мажоркам"
“На фото вбивця Зайцева та ще одна мажорка на ім’я Валя. Ось так відбувають покарання ті, у кого є гроші, і ті, у кого немає грошей”, – написала Загранична.

Олена Зайцева засмагає в Покровському виправному центрі (Facebook Олександри Заграничної)

Загранична виклала фото не лише, можливо, Зайцевої, а й інших засуджених жінок, які саме тоді працювали.

Засуджені в ПВЦ №79 (Facebook Олександри Заграничної

Вона повідомила, що фотографії справді зроблені в ПВЦ №79 у Дніпропетровській області, і пояснила, чому таке стало можливим.

“Фотографії справді зроблені іншими засудженими, але про жодні поблажки для Зайцевої мови немає. Для розуміння: вона перебуває в секторі, де відбувають покарання жінки, які засуджені за злочини з необережності – до позбавлення волі. Вони повністю ізольовані від інших засуджених (до обмеження волі. – Ред.). Усього в секторі, разом із Зайцевою, їх шестеро”, – розповіла Мицюк.

За її словами, ця категорія засуджених не має права вільно пересуватися територією – це законодавчо заборонено.

“Вони постійно перебувають тільки в секторі, у них свій маленький прогулянковий дворик. Не можуть мати при собі мобільні, а телефонні переговори дозволені тільки в черговій частині, під наглядом адміністрації”, – додала начальниця виправного центру.

Водночас у засуджених до обмеження волі жінок більше “можливостей”. Вони мають при собі мобільні телефони, вільно пересуваються територією виправного центру й навіть виїжджають у місто за покупками.

Інна Мицюк розповіла ще про одну відмінність у відбуванні покарання цих двох категорій.

“Згідно із законом засуджені до обмеження волі зобов’язані працювати, тому що вони тим самим забезпечують своє утримання в установі. А ось ті, хто відбуває покарання позбавлення волі, цього робити не зобов’язані. Однак п’ять жінок виявили бажання працювати, серед них і Зайцева”, – розповіла начальниця виправцентру.

Джерело.

Close