facebook

“Пiднiмaли зa вoлoсcя гoлoвy і пoкaзyвaли, як він це надягає”: пiдлiтки дoрoгoю дoдoму зґвалтyвaли12-річного школяра (Відео)

На Одещині підлітки дорогою додому зґвалтували 12-річного школяра.

Той звинувачує чотирьох учнів своєї школи, розповіли в сюжеті ТСН.

Торік восени цькували його, били та принижували. Один із кривдників – син вчительки. Матір потерпілого розповідає, що ґвалтівники душили її сина, щоб він не вирвався.

Спочатку завели школяра у кущі, а потім – до недобудови далі від людей. На тому ж місці поліція знайшла використані контрацептиви.

“Піднімали за волосся його голову і показували, як він це надягає. Там знайшли сліди. Мені сказали, якщо будуть колись підозрювані, ми порівняємо”, – каже матір скривдженого хлопця.

Правоохоронці проводять експертизи.

“Постала необхідність про проведення комісійної медичної експертизи, яку проводять у випадках, коли ми отримуємо усі результати попередніх експертиз. Зараз ця експертиза призначена та триває”, – заявили у відділенні поліції.

Родина змушена була виїхати з села. Матір не хотіла травмувати сина зайвим розголосом і терпляче чекала, поки поліція у всьому розбереться. Але, за її словами, слідча у приватній розмові заявила, що справа до суду не дійде.

Джерело.

Close