Відео зібрало тисячі репостів, десятки тисяч коментарів та мільйони переглядів.
На Полтавщині учитель історії разом із педагогинями села Маячки затанцював на шкільному випускному. Відео розмістили на сторінці закладу в соцмережі і його вже переглянули понад два мільйони разів.
Про те, що Василь Васильович уже не просто вчитель історії, а після танцю, він здобув не лишень раптову популярність, а й нову посаду – 4 серпня йдеться в сюжеті ТСН.19:30.
До школи в селі Маячки поспішають педагоги. Учитель історії крутить на велосипеді. Учителька музики примчала на мопеді, психологиня підкочує на мотоциклі.
Усі ці педагоги – зненацька стали популярними. Прославилися після шкільного випускного, на якому затанцювали.
Відео виклали на шкільну сторінку в соцмережі й понеслося. Тисячі репостів, десятки тисяч коментарів та мільйони переглядів.
Зізнаються, що рухам вчилися один в одного, вдома перед дзеркалом. Василь Васильович – єдиний чоловік в колективі. Тому його поставили у центрі.
Єдиний чоловік у танцювальній композиції – вчитель історії та права Василь Васильович Маслей. Саме він кілька років тому започаткував у школі традицію – коли педагоги витанцьовують перед випусниками. Щороку придумують щось нове та оригінальне.
Відео, розміщене позаторік теж на сторінці школи, назбирало лише 64 перегляди. Чому ж цьогорічні викрутаси в Мережі стали ледь не вірусними?
Розмірковують педагогині й визнають, що не останнє місце зіграв хейт. Бо окрім “браво” та “молодці”, полилася критика – від “навіщо вчителям видриґувати ногами” та ще й під пісню російського гурту.
Василю Васильовичу 31, він учився в цій же школі, куди й повернувся вчителювати. Але після танцю на випускному в його житті сталися зміни. Відсьогодні він офіційно директор школи.
По господарськи водить обійстям, куди оперативно прибув представник із сільради.
Учительки підказують, щоби попросили в керівництва, аби до Маячок зробити дорогу. Бо шлях до села давно не бачив навіть ямкового ремонту.
На високому рівні – обіцяє новоспечений директор школи – педагоги затанцюють на випускному і наступного року. Продумають і придумають. Бо ж колектив молодий та творчий.