facebook

“Потрібна ексгумація!”: Резонансні подробиці розслідування смерті Дениса Чаленка. “Поліція приховувала?”

Поліцейські, які розслідують резонансну загибель у Прилуках 14-річного Дениса Чаленка, могли навмисно видати вбивство за нещасний випадок.

Таку думку висловив в ефірі ObozTV юрист Ігор Степанов, коментуючи обставини загибелі підлітка, якого знайшли на залізничній колії з проломленою головою.

“Хлопчик лежав посеред колії. Коли збиває потяг, то таких травм, наскільки мені відомо, взагалі не може бути. Якщо потяг його збив, він би відлетів, не міг лежати посеред колій”, – заявив Степанов.

Юрист припустив, що відразу після трагедії, коли слідчо-оперативна група виїхала на розслідування, “для того, щоб не ускладнювати собі життя і не розслідувати справу за статтею “вбивство”, вони пішли по більш легкому варіанту, що це був нещасний випадок”.

“Потім вже всі дії поліції спрямовані на прикриття саме дій СОГ, які спочатку розслідували і обстежили місце подій… Це не була помилка, на мою думку. Це були навмисні дії. Вони приховували справжню картину з метою полегшити собі життя. Це моя особиста думка – менше роботи. Я думаю, тут не фігурують ані гроші, ані хабарництво. Менше роботи, а потім машина почала працювати на прикриття дій своїх же співробітників”, – підкреслив експерт.

Джерело.

Close