facebook

Зеленський відреагував на протести під Радою

Глава держави закликав до цивілізованих форм дискусії і відзначив, що на мітингу щодо закону про землю звучать не голоси фермерів, а політичні гасла.

Президент Володимир Зеленський, коментуючи протести під парламентом у вівторок, 17 грудня, заявив, що в ході дискусій про законопроекти не повинні порушуватися закони. Відповідна заява з’явилася на його офіційному каналі в Telegram.

“Кожен має право на мирне зібрання. Кожен має право висловити думку. І кожен повинен нести відповідальність, якщо від його дій страждає інший”, – написав Зеленський.

Він також підкреслив, що дискусії про законодавчі ініціативи не повинні порушувати закон.

“Я поважаю думку українців, протягом місяців ми слухаємо пропозиції щодо реформ. Проте на мітингу щодо закону про землю звучать не голоси фермерів, а політичні гасла. Через них постраждали і мітингувальники, і поліцейські”, – зазначив глава держави.

Він також заявив, що це не шлях цивілізованої країни.

“Якщо ми хочемо кращого життя, то повинні навчитися говорити, поважати один одного і, нарешті, жити разом. Влада, як і обіцяла, вносить між першим і другим читанням поправки в закон про землю на основі обговорень з українцями. Ми прислухаємося до людей”, – написав Зеленський.

Президент додав, що саме так Україна буде рухатися до кращого життя, “не дивлячись на опір старих “еліт”.

Як повідомлялося, поліція застосувала силу проти учасників протесту під будівлею Верховної Ради після того, як група людей почала встановлювати намети.

Нагадаємо, в результаті зіткнень під Радою постраждали 17 правоохоронців, двоє з яких були доставлені в лікарню. Також повідомлялося про постраждалих мітингувальників.

Джерело.

Close