facebook

“Росія пропонувала їм великі гроші” – психологиня Холоденко пояснила, чому не треба цькувати Сумську та Полякову (ВІДЕО)

Відома українська психологиня Наталія Холоденко заступилася за співачку Олю Полякову, яку українці затравили за захист російської мови, а також акторку Ольгу Сумську, котру звинуватили в участі в російськомовній виставі. Зірка запевнила, що вони налаштовані проукраїнськи, а хейтери просто намагаються вимістити на медійних людях свою злість.

Ба більше, за словами Наталії Холоденко знаменитості вже проявили свою відданість Україні, коли відмовилися від грошей, що їм пропонували в Росії. Такий коментар пролунав в інтерв’ю з Аліною Доротюк на YouTube, – пише Оbozrevatel

Психологиня поділилася, що добре знайома з позицією Полякової та Сумської, тому не сумнівається в їхніх проукраїнських намірах. Наприклад, з виконавицею Холоденко кілька разів бачилася під час повномасштабної війни.“Вона без подвійного дна. Вона десь говорить зайве, десь імпульсивно, але вона така, яка вона є. І мені в якійсь мірі хочеться її захистити, хочеться Олю Сумську захистити. Таке відчуття, що в людей щось болить і вони просто шукають, на кого вилити це. Олю Сумську скільки разів цькували. Як на мене, вона абсолютно проукраїнська людина”, – запевнила психологиня.

За її словами, українським зіркам пропонували переїхати в РФ і “зраджувати батьківщину за великі гроші”, проте вони відмовилися, хоч публічно про це могли й не розповідати.

“Кожній медійній людині, точно можу сказати про Карпачова, про мене, про Полякову, про Сумську – нам всім пропонували неодноразово дуже хороші умови працювати в Росії, зраджувати там за великі гроші. І кожен зробив цей вибір. І тільки за це вже треба з повагою ставитися. Всі роблять помилки, всі неідеальні”, – сказала Наталія Холоденко.

Джерело.

Close