facebook

Як українці отримуватимуть субсидії та пільги з 1 жовтня: Що відомо

Стало відомо, що з 1 жовтня виплачувати субсидії та пільги, призначені органами соцзахисту, буде Пенсійний фонд України. Про це свідчать дані на урядовому порталі.

Так, Кабінет міністрів прийняв постанову “Про надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”.

“Постановою передбачено, що з 1 жовтня виплачувати призначені органами соціального захисту населення субсидії та пільги буде Пенсійний фонд України. З 1 грудня Фонд буде і призначати і виплачувати субсидії та пільги”, – йдеться у повідомленні

Українці отримуватимуть виплати на свій банківський рахунок або через пошту.

Зазначені зміни треба насамперед ВПО та тим, у кого є проблеми з призначенням пільг та субсидій через знищення реєстрів на окупованих територіях. Про це заявила міністерка соцполітики Оксана Жолнович під час телемарафону “UAРазом”,

“З міркувань безпеки ми давали вказівки на окупованих територіях знищувати всі ці дані. Тому що, якщо дані реєстрів потраплять до рук окупантів, це дані про пільговиків, які дуже часто є учасниками АТО, то сім’ї можуть отримати проблеми”, – наголосила Оксана Жолнович.

Close