facebook

Вибух в сільському клубі: дітям зробили пересадку шкіри

Троє постраждалих дітей все ще перебувають в реанімації, п’ятеро – в хірургічному відділенні.
Дітям, які постраждали через вибух у сільському клубі в Угринові Тернопільській області, зробили операції з пересадки шкіри. Про це повідомляє Суспільне.

Головний лікар обласної дитячої лікарні Григорій Корицький розповів, що діти потрапили до лікарні з опіками відкритих частин тіла, опіками дихальних шляхів і отруєнням чадним газом. Зараз троє з них знаходяться в реанімації, п’ятеро – в хірургічному відділенні.

“Тут стан такий: є важкий, є середньої тяжкості. Всім зробили пересадку шкіри, провели бронхоскопію трьом дітям. Завтра ще п’ятьом дітям проведемо бронхоскопію. Сьогодні окуліст оглядала очі”, – розповів заступник головного лікаря Володимир Бєлінський.

Крім того, виконуюча обов’язки голови Угринівської сільської ради Оксана Серена розповіла, що в той день газовики проводили газ до сільради:

“Під час проведення газифікації нашої сільської ради стався витік газу. Яким чином – ми не знаємо, тому що в клубі газ не був підведений. Яким чином газ потрапив в приміщення – поки ми не можемо знати, тому що ще не маємо висновків”, – розповіла жінка.

Також відомо, що батькам постраждалих дітей виділять кошти на лікування.

“Було засідання районної комісії з надзвичайних ситуацій, де було прийнято рішення про виділення матеріальної допомоги постраждалим дітям. Батьки будуть звертатися в міру необхідності і та допомога, яка буде потрібна, що стосується лікування, реабілітації, можливо, якась операція буде потрібна – буде виділятися з резервного фонду району. На сьогодні фонд району становить півмільйона гривень”, – повідомив виконуючий обов’язки голови Підгаєцької районної адміністрації Іван Криницький.

Раніше повідомлялося, що в Тернопільській області стався вибух у сільському клубі. В результаті інциденту постраждали вісім підлітків, які репетирували різдвяний виступ.

Джерело.

Загрузка...
Close