facebook

Чи піде Путін на Київ і коли закінчиться війна: штучний інтелект відповів на запитання

Повномасштабна війна в Україні триватиме, ймовірно, після 2033 року, а Кремль може приховувати інформацію про стан здоров’я президента РФ Володимира Путіна.

Подібні прогнози озвучив штучний інтелект ChatGPT, який аналізує велику вибірку інформації, яка доступна в мережі.

Так, чат-бот не зміг точно спрогнозувати, коли завершиться війна в Україні. Штучний інтелект не виключає, що бойові дії можуть тривати після 2023 року, оскільки вирішення конфлікту потребує багатогранного підходу.

“Хоч дипломатичні зусилля продовжуються, прогрес у досягненні тривалого припинення вогню та вирішенні основних проблем, які призвели до конфлікту, незначний. Цілком можливо, що війна може продовжуватися після 2023 року, якщо не відбудуться значні зміни в політичній та дипломатичній ситуації”, – заявив чат-бот, відповідаючи на уточнене питання про можливе завершення війни у 2023 році.

Штучний інтелект ChatGPT також має сумніви, що смерть Володимира Путіна автоматично зупинить повномасштабний конфлікт. Коментуючи чутки у ЗМІ про серйозний діагноз Володимира Путіна, чат-бот припустив, що Кремль може приховувати правду про стан здоров’я президента.

“Тривалість конфлікту визначається різними факторами, і дії, а також рішення окремої особи, навіть такої “могутньої”, як президент Росії, є лише одними з багатьох факторів, які можуть вплинути на перебіг війни”, – заявив чат-бот, спростовуючи інформацію, що смерть Путіна дозволить вирішити збройний конфлікт.

Штучний інтелект також сумнівається, що глава Кремлів ризикне здійснити другий сухопутний наступ на Київ.

Раніше ми розповідали, що Володимир Путін “сидить на уколах” через серйозні проблеми зі здоров’ям.

 

Джерело.

Close