facebook

“Померла дружина, залишився з дитиною”: Не в силах впоратись з горем, чоловік задумав страшне

Сьогодні в Броварах, де недавно в ДТП постраждала сімейна пара, рятувальники зняли з даху чоловіка в неадекватному стані і його трирічну дитину. Про це інформує управління ДСНС в Київській області.

Повідомляється, що інцидент стався сьогодні на вулиці Степана Бандери. Близько третьої години ночі рятувальникам надійшло повідомлення про те, що на даху двоповерхового будинку знаходиться людина з дитиною.

“По прибуттю рятувальниками встановлено, що чоловік, 1985 року народження, під дією невідомих речовин виліз на дах двоповерхового будинку разом з дитиною, 2016 народження. Оцінивши ситуацію, один з рятувальників через горищне вікно будинку піднявся до чоловіка і умовив його віддати дитину. Чоловік довго коливався і все ж згодом погодився, що дівчинці холодно і потрібно її одягнути “, – йдеться в повідомленні.

Як з’ясувалося пізніше, дружина чоловіка недавно померла, а батько сімейства, не в силах впоратися з горем, вирішив не тільки накласти на себе руки, але ще і відняти життя у дитини.

Після цього до чоловіка, який був у неадекватному стані, по сходах піднявся рятувальник.

“Чоловік був наляканий і був упевнений, що представники поліції в нього почнуть стріляти. Поспілкувавшись, рятівнику вдалося заспокоїти його і переконати покинути небезпечне місце”, – додали в ДСНС.

Джерело.

Загрузка...
Close