facebook

“РФ зробить нестандартний удар”: астролог розповів про загрозу для Зеленського, уряду та ЗСУ

Найкращим часом для проведення контрнаступу ЗСУ буде травень, вважає астролог.


Астролог розповів про загрозу для Зеленського, уряду та ЗСУ/ ua.depositphotos.com, Офіс президента України
Комбінація небесних тіл у найближчі дні вказує на небезпеку для президента України Володимира Зеленського, українського уряду та Збройних сил України. Російські окупанти можуть завдати удару по урядовому кварталу.

Крім цього, можливі замахи і диверсії. Такий прогноз зробив астролог Дмитро Уранус.

“Така комбінація (небесних тіл – ред.) в середині березня несприятлива та загрозлива для влади України, президента та уряду. Урядовий квартал може бути під ударом, або плануються замахи, диверсії. Можливо, уряду доведеться приймати якісь важкі політичні чи військові рішення. Крім того, це велика загроза для військових ЗСУ, для військових об’єктів, заводів, військової техніки та секретних позицій ЗСУ та ППО”, – зазначає Уранус.

За словами астролога, найближчим часом українським військовим потрібні будуть максимальна обережність і маскування. Російські загарбники щось планують і намагатимуться максимально заплутати українську протиповітряну оборону, щоб зробити нестандартний удар по військових об’єктах.

Астролог каже, що збиття американського безпілотника над Чорним морем 14 березня – це теж частина плану російських окупантів. Адже розвідувальні дані, які отримували США за допомогою дрона, заважали здійсненню намірів ворога найближчими днями.

Уранус прогнозує, що середина березня буде важким часом для ЗСУ, і цей час буде несприятливим для наступів.

“Масштабні операції зараз краще не проводити. У квітні добрих аспектів для успішного наступу теж мало. Потрібно продовжувати накопичувати сили та завдавати болючих дистанційних ударів. Оптимальний час для гарантованого настання – друга половина травня. У другій половині травня, у червні та липні є аспекти успішних військових дій, розгрому ворога, звільнення значної частини окупованих територій та великої військової допомоги”, – прогнозує астролог.

Раніше відьма-некромант, екстрасенс Марія Тиха спрогнозувала, які міста найближчим часом може атакувати країна-агресорка РФ. Згідно з її прогнозом, у березні “прильоти” можуть бути Харкові та Харківській області, Краматорську, Дніпропетровську і Дніпропетровській області, Нікополю, Полтаві, Херсоні та Хмельницькому.

Таролог Володимир Бадіян спрогнозував, що ЗСУ зроблять важливі дії на полі бою, після чого можуть статися несподівані переговори. За його словами, основним і дуже важливим періодом у війні з РФ буде кінець березня – початок квітня. Він зазначив, що тоді стане зрозумілим масштаб переваги України.

Джерело.

Close