facebook

“Лікарі зробили все можливе”: Горе у родині Повалій. Страшна хвороба підкосила

Таїсія Повалій, яка регулярно їздить до Росії зніматися в музичних телешоу, наприкінці минулого року була змушена відправитися в Білокам’яну сама.

 

Справа в тому, що її чоловіка Ігоря Ліхуту підкосила в грудні раптова хвороба, яка не дозволила йому супроводжувати дружину під час поїздки. Однак Ліхута відправився до лікарів уже після нового року, коли стало зовсім несила терпіти. Тому перші числа 2020 року він провів на лікарняному ліжку.

“Три дні в приватній клініці мені кололи різні антибіотики, робив КТ та інші процедури”, -розповідає продюсер.

Всі ці дні Таїсія Повалій, розриваючись між роботою, будинком і лікарнею, відвідувала його в клініці. Вона сама поїхала і купила всі ліки, які лікарі прописали чоловікові, і сама стежила за тим, щоби він вчасно все приймав. Загалом, співачці у цей час довелося несолодко, проте вона зуміла закінчити роботу над новим альбомом “Ейфорія”, в який увійшли тільки україномовні пісні у виконанні зірки.

Ні Ліхута, ні Повалій не стали розповідати про діагноз продюсера. Однак він запевнив, що вже здоровий і сповнений сил. Адже попереду його та його зіркову дружину чекає маса справ. На цей рік у них заплановані і гастролі, і концерти, і робота над альбомом.

“Хворіти ніколи. Лікарі зробили все можливе, врятували мене. Допомогла любов і турбота Таї. Так що тепер з новими силами за роботу”, – говорить Ігор Ліхута.

Джерело.

Загрузка...
Close