facebook

Стікала кров’ю і благала про допомогу: молода жінка втратила дитину і звинувачує у цьому медиків (фото)

На Одещині жінка втратила при народженні дитину і звинувачує у цьому медиків.

 

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Трагедія сталася у Любашівці – саме тут Катерина Козаку під час пологів нещодавно втратила дитину.

Сім’я Козаку дізналася, що у них буде дитина, в січні. Катя з чоловіком Владом поїхали на кілька місяців до Іспанії на заробітки.

«Ми поїхали, заробили грошей. Збирали в Іспанії апельсини, Катя не працювала, а тільки числилася там, а я працював за двох. Приїхали, купили машину і будинок, почали робити ремонт, хотіли тут жити з дитиною, як повноцінна сім’я», – розповідає чоловік породіллі Влад Козаку.

Під час вагітності усі аналізи жінки були в нормі.

«Мене поклали в пологовий будинок. Я лежала там тиждень, і лікарі стали викликати штучні пологи. Мене поклали на крісло, сказали тужитися, але дитина не виходив, вони почали тягнути його вакуумом, я вся була в крові, мені було пекельно боляче. Я стікала кров’ю і просила зробити мені кесарів, але… Крові було багато, втратила свідомість, – розповідає Катерина Козаку.

І тільки після того, як Катя втратила свідомість, їй зробили кесарів розтин. Дістали дитину, але вона була уже мертвою.

«Мені подзвонили і сказали, що дитину врятувати не вдалося. Що Катя втратила багато крові і терміново потрібно шукати донорів. Мені віддали тіло дитини і сказали, що дружина не впоралася з пологами і затиснула дитину тазом, – розповів Владислав.

Лікарі заявили, що рятували життя породіллі.

А лікар, який вів вагітність Каті, сказав, що дівчину відразу потрібно було відправляти на кесарів.

Зараз у лікарні триває службове розслідування, а Катя з Владом написали заяву в поліцію. Вони хочуть, щоб Марина лікар Лісова відповіла за свої дії перед судом.

Джерело.

Close