facebook

Макс Гордєєв дав прогноз, коли пoмрe Путін: Його охороняє диявoл

Український екстрасенс Макс Гордєєв зробив прогноз на картах Таро на смерть глави РФ Володимира Путіна. За його словами, диктатор помре, але не найближчим часом, оскільки його охороняє диявол, якого не може перемогти навіть рак.

Про це експерт розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну на YouTube-каналі “Люкс ФМ”. Гордєєв стверджує, що Путіним керує чорна сила.

“Знову диявол на нього випадає. Ну ось що я можу зробити?.. Охороняє його диявол, хоче, щоб він поки був. Але друзі, знаєте, що я вам скажу, ви все так хочете, щоб цей Путін здох, він здохне”. Але ось у чому проблема: а хто прийде на його місце. Може бути ще гіршим”, – зазначив Гордєєв.

За його словами, раніше люди боялися грипу, але він у результаті захищав від коронавірусу. Гордєєв порівняв ситуації з Путіним та захворюваннями, а також розвіяв міф із приводу двійника російського агресора.

“Він один і ми бачимо зміни тільки тому, що коли людина одержима дияволом вона змінюється енергетично. Тоді людина змінюється і зовні. Демон поки тримає її. Тому що в неї по всьому тілу рак і ніяка людина не прожила б стільки при такому діагнозі”, – додав екстрасенс.

Джерело.

Close