facebook

Ведуча Наталія Мосейчук пояснила свої слова про “українських гнид” і “донбасят”. Відео

Українська ведуча Наталія Мосейчук, яку раніше захейтили через слова про “українських гнид” і “донбасят”, пояснила справжнє походження своїх висловлювань. Телезірка заявила, що скандал у мережі розгорівся через вирвані з контексту словосполучення, які мали під собою об’єктивний сенс для використання.

Про це Мосейчук розповіла в інтерв’ю Раміні Есхакзай на YouTube-каналі “Ходят слухи”. Вона підкреслила, що не відчуває сорому, незважаючи на хвилю цькування, тому що завжди думає, коли говорить.

“Дивіться, я не встигаю дивитися, як розгортається ситуація. Для мене люди, які сіють ненависть і розколюють наш єдиний народ під час війни, для мене це гниди. Я не зрікаюся своїх слів. Ну, не можна робити так, щоб один ненавидів іншого, розумієте? Ну, не можна так робити!.. І просто, знову ж таки, не треба викривляти і розповідати, що я україномовних назвала гнидами. Я сказала, що є російські воші, є українські гниди. Це приказка є така. Це давня приказка українська. Тому я нічого нового не сказала, я застосувала цю приказку до, як на мене, абсолютно влучної ситуації, тому що я вважаю таких людей сірниками, які можуть підпалити цю єдність, яку ми отримали, блін, завдяки Росії, коли ми об’єдналися всі та стоїмо”, – пояснила Мосейчук.

Телезірка зазначила, що зневажає людей, які роблять себе за рахунок хейту інших. Вона вважає, що здійснює важку роботу. Також ведуча прокоментувала свої слова про “донбасят”.

“Мені було прикро, коли один волонтер із Маріуполя, здається, він так звертається десь у якомусь Тік-Току до мене і каже такі слова погані, там: “Що ти собі там дозволила?! Як ти…” і таке з різними епітетами… А річ у тому, що якісь люди, блогери, годують людей контентом вирваним із контексту. І я переглянула це і згадала, що це була за ситуація. Це була ситуація, коли я в розмові з генеральною прокуроркою на той момент Іриною Валентинівною Венедіктовою нагадала їй ситуацію, коли на пляжі десь тут у Києві затримали колаборанта, який співпрацював у так званій “Л/ДНР” із тим бандитським режимом, а потім він попрацював там трохи, приїхав сюди і вільно ходить Києвом… І тому я запитала: “А ось цей от донбасянин, коли вже на нього подивиться закон?” Скільки можна, що у нас люди з “Л/ДНР” абсолютно вільно вештаються, які були причетні до окупації цієї території. Скільки можна, що вони у нас вільно абсолютно блукають тут Києвом і на них закон уваги не звертає?! Ось, власне, цей фрагмент із генпрокурором”, – розповіла телезірка.

Також вона додала, що термін “донбасята” був використаний українським політиком Євгеном Мураєвим під час одного з ток-шоу, де він із захватом говорив про народ Донбасу. Політики, за словами ведучої, тоді “няшно” посміхалися – і ніякого хейту не було. Тому Мосейчук навмисно його використала, щоби показати контраст.

Джерело.

Close