facebook

Долар по 40 уже не побачимо: Що буде з курсом валют найближчими тижнями – прогноз

Долар знаходиться у стабільному стані, та має тенденцію до зниження.

У березні курс долара, імовірно, може трохи подешевшати. Проте значних стрибків не буде. Про це розповів “Обозревателю” Олександр Паращій, керівник аналітичного відділу Concorde Capital.

За його словами в Україні продовжує триматися тенденцію до укріплення курсу гривні. Долар буде триматися у готівковому сегменті приблизно на рівнях, і може ще трохи подешевшати протягом 1-2 тижнів, а далі, скоріше, він буде в тому діапазоні, який є на сьогодні.

“Серйозних причин для девальвації гривні поки що немає. Якщо не буде ситуацій, пов’язаних із війною, якимись торгівельними обмеженнями, то рівень навколо 38-38,50 грн за долар, напевно, залишатиметься незабаром”, – зазначив експерт.

Після того, як відбулися великі бюджетні виплати, що чинило тиск на долар, НБУ в два рази менше витрачає валюти на підтримку фіксованого курсу. Попит на долар дуже сильно вплав як серед бізнесу, імпортерів, так і у населення.

Національний банк України встановив офіційний курс валют на вихідні: суботу, 11 березня, та неділю, 12 березня. Курс долара не змінився.

Фінансист назвав початок посівних робіт причиною присутності великої кількості готівкової валюти. Також валюту намагаються продати ті, хто купував її в банках за програмою Нацбанку через строкові валютні депозити і оскільки вони купували її дешевше, аніж готівковий ринок, то готові і продавати дешевше.

Джерело.

Close